NaujienosApie MusKlubasTikslai/ProjektaiStraipsniaiFoto/VideoForumasDIR shopGUEKontaktai
Mūsų draugai:
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis


Mes turime 17 svečius online


DiveLT nariai Spausdinti


 
Ernestas
GUE Fundamentals, Doubles
PADI OWD
Svaigedas apie Ernestą:
Gamtos žmogus.  Emocionalus, turintis gerą humoro jausmą,  su juo niekad nebūna nuobodu. Patikimas komandos narys. Nestato savęs aukščiau kitų, nesivelia į beprasmes diskusijas, turi savo nuomonę ir jos laikosi. Linkęs dešimt kartų pasverti prieš ką nors darydamas. Principingas. Žmogus su kuriuo drąsiai galima eiti į žvalgybą...

 Andrius
GUE Fundamentals, Doubles, Tech 1
PADI AOWD, EAN, Dry Suit.
Darius V. apie Andrių:
Andrius – užsigimęs lyderis, nardymo fanatikas, puikus „badis“ ir draugas. Narų klubo DiveLT – vadovas, pirmasis GUE naras Lietuvoje. Žmogus perfekcionistas – viską atliekantis nepriekaištingai, iki galo ir tobulai.
 
Saulius (underwater)
Klubo DiveLT garbės narys.
PADI IDC Staff Instruktorius, TDI Advanced Trimix, Advanced Nitrox instruktorius
Egliukas apie Saulių:
Saulius- didžiausią patirtį turintis naras klube. 
Tikras nardymo fanatikas, labai malonus, rūpestingas žmogus ir betarpiškas bendravime. Jei tektų iš naujo eiti į PADI kursus instruktoriumi rinkčiausi tik Saulių.
Saulius niekada nepraleidžia progos panerti ir turbūt jam priklauso žymioji frazė :
"Arba neriam arba neriam du kartus".

Svaigedas (Svaigis)
GUE Fundamentals (Tech pass), PADI AOWD
Ernestas apie Svaigedą:
Svaigedas, bet visada ir visiems tiesiog Svaigis. Labai dviprasmiška ir įvairiaspalvė asmenybė. Pokalbis su Svaigiu gali prasidėti Lietuvos istorija, o baigtis naujausiomis technologijomis,  politika ar bet kuo kitu. Vienas iš klubo įkūrėjų ir vienas labiausiai šią  idėją vysčiusių klubo narių. Ką gali žinoti, galbūt klubo  nebūtų, jei ne Svaigio gerai „pagaląstas liežuvis“ ir aštrus žodis skeptikų atžvilgiu... Beveik neabejoju, kad jo vystomas „klubo kompresoriaus“ verslo planas suveiks lygiai taip pat, kaip šiandien sėkmingai veikia DiveLT.

     
Eglė
GUE Fundamentals, Doubles, Tech 1 
CMAS **.
Andrius (Imortall) apie Eglę:
Žmogus be kurio neapsieina joks meet'as, žmogus, kuris vis suburia mus kokia nors garbinga proga, o trumpai: pareiginga, atsakinga ir žavi - viskas ko reikia tikrai buddy'ei.

Eglė (Egliukas)
GUE Fundamentals, PADI AOWD, EAN, Dry Suit.
Saulius apie Egliuką:
Egliukas - sportininkė povandenininkė, nardžiusi ir su mono lastu. Negali be vandens gyvent. Kiek pastebėjau - labai rami tiek sausumoje, tiek po vandeniu, o tai puikus gero naro ir budžio bruožas.  Gerai kai šeimoje visi bendraminčiai. Visada važiuoja kartu nardyti, nors kartais pamainomis su Andriumi tenka ir krante pabūt.
   
Arūnas (Glar).
PADI AOWD, EFR, Rescue.
Darius R. apie Arūną:
Jei keli šunys tupėdami ant kranto ilgesingai žiūri į vandenį, žinok, Arūnas nardo. Žmogus, kuris nardydamas nesiekia rekordų ir nenori nieko nustebinti. Vertinu už santūrumą, patikimumą ir subtilų jumorą.

Darius
GUE Fundamentals (Tech pass), PADI AOWD.
Arūnas apie Darių R:
Darius - antikvarines įrangos mėgėjas, mėgsta sportuoti, o ypač irkluoti valtis, todėl naujojo DiveLT laivelio turbūt niekam nepatikės. Tiesiog nepadoriai punktualus ir tikslus, po vandeniu labai drausmingas ir patikimas.
     
Darius V. (Sodininkas)
PADI AOWD, EFR,  Rescue.
Andrius apie Darių:
Vienas iš DiveLT klubo kūrimo iniciatorių. Labai organizuotas, visada turintis idėjų fix ir mąstantis nestandartiškai. Savyje slepia dar daug neatrastų talentų, pvz. dizainerio. DiveLT logo -  Dariaus darbas. Labai mėgsta Dahab'ą (Egiptas) ir jau pažįsta visas vietines ožkas ;)
Nardyme sparčiai tobulėja.
 Dmitrij (Decostop)
PADI AOWD, EFR, Rescue.
Linas apie Dmitrij:
Dima yra iš tų žmonių, su kuriais visada malonu bendrauti. Kuklus ir draugiškas. Pilnas novatoriškų idėjų, kurias bando įgyvendinti (dažnai pasiseka). Nardydamas su Dima gali būti ramus, bėdoje nepaliks.
  
Edita (water addicted)
PADI AOWD, GUE Fundamentals
(Tech pass) Ernestas apie Editą:
Edita – dar viena priklausomybę vandeniui turinti Lietuvaitė. Visada ir visiems maloni, draugiška, šiek tiek kukli, bet stambaus masto mokslinių idėjų nestokojanti tyrinėtoja. Edita – atsargi ir patikima nardytoja, kurios, turiu nuojautą, ir su vėzdu niekas neprivers nerti ten, kur tą dieną ji nesijaus komfortiškai ir saugiai. Labai džiaugiuosi, kad klubas gražėja tokiais žmonėmis.
 Saulius (Sauliukas)
PADI AOWD
   
Vygantas
PADI , Rescue, TEC DEEP
 Kęstutis
PADI AOWD